Penis mi je otekao nakon masturbacije. Trebam li otići liječniku?

Nakon masturbacije penis mi je otekao, kožica na penisu se povećala kao da je neko napuhao ili ispunio vodom , ne osjećam nikakvu drugu bol i također tokom mokrenja ne osjećam nikakvu bol. Zanima je li se potrebno javljati liječniku ili da pričekam par dana da prođe. Ukoliko bih morao čekati da prođe bol zanima me rok unutar kojega problem treba proći da znam ukoliko ne prođe da se javim doktoru.

13.9.2024

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Ništa opasno. Za nekoliko (5-6) dana će se oteklina povući sama – to se ne može točno predvidjeti – a Vi se do tada suzdržite od masturbacije.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.