Problem s erekcijom i spolnim odnosom – molim Vaš savjet i stručno mišljenje

Pozdrav, imam problem sa libidom i erekcijom sad vec više od godinu dana. Noćnih i jutarnjih erekcija nema. Spolni odnos je mucenje. Na terapiji sam androgelom 6mj i vijagra. Pomaka nema.
Testosteron nizak 9 . Godine 52. Je li nebido siguran lijek i kakva su iskustva vaših pacijenata? Ima li koja druga terapija za nedostatak testosterona? Hvala!

30.9.2024

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Navedeni lijek je siguran lijek i dobar za nadoknadu testosterona. Pitanje libida je psihološki, a ne organski problem.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.