Osjećam bol u desnom testisu i napipao sam neku kvrgu. Što mi je činiti?

Pozdrav, imam pitanje u vezi testisa, ondnosno raka testisa, nekad osjecam bol u iskijucivo desnom testisu i nakon nekih samo pregleda sam osjetio neku “lopticu'”kvrgu” na VRHU desnog testisa a to neosjecam na ljevome takoder desna strana je nekako puno pokretljivija kao da ima vise mjesta neznam kako bolje objasniti. I neznam jel to bitno ali mladi sam od 18g nepusim ne pijem.

16.1.2023

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Svakako trebate otići na pregled kod urologa.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.