Je li bol u testisu nakon operacije normalna?

Poštovani,
Operirao sam varikokelu lijevog testisa prije dva tjedna.
Izvadio šavove 6 dana nakon operacije prošli ponedjeljak i liječnik je rekao da je to sve u redu. Međutim počeo sam nedavno osjećati bol u lijevom testisu na dodiru i osjetljiv je na dodir. Je li to uobičajeno za postoperativni oporavak testisa ili je razlog za brigu?

12.2.2025

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Za sada nije razlog za brigu ali ako potraje više od 2-3 tjedna, svakako  se javite svom operateru.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.