Shizofrenija i trudnoća – treba li korigirati terapiju?

Poštovani ,liječim se od shizofrenije i koristim lijekove .sad sam neplanirano trudna 4 i pol tjedna,pa me zanima dali su lijekovi štetni za plod i dali moram korigirati terapiju ? hvala

21.6.2024

Odgovara

izv. prof. prim. dr. sc. Tihana Jendričko dr. med., specijalist psihijatrije

Poštovana,

najbolje je konzulitrati kliničkog farmakologa o optimalnoj terapiji tijekom trudnoće.

Sretno!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.