Zašto mi se javlja bol u testisu?

Pozdrav,jutros kada sam se probudio osjetio sam blagu bol u desnom testisu da li je moguce da je se pojavila jer sam bio spavao na stomaku pa ga je pritisnulo bol je nestala nemam nikakve nateklina,mokrenje mi je kao i prije jedino sto u donjem dijelu stomaka osjetim kao krčenje osim toga nista da li bi trebao da se brinem i da posjetom lječnika?

1.4.2025

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Vjerujem kako nema potrebe za posjet liječniku ako se navedena bol u testisu ne bude ponavljala.

“Krčenje” dolazi iz crijeva, a ne urogenitalnog sustava.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.