Molim Vaše mišljenje vezano za kvržice na testisima

Dobar dan, imam jedno pitanje. Na pocetku prvog mjeseca sam isao kod urloga jer sam primjetio kvržicu na oba testisa. Doktor je rekao da je to sve normalno i da su mi epididemisi i glava epididemisa malo povecani na obje strane testisa. Nije mi rekao, hoce li se to povuci(smanjiti) ili ce to tako uvijek biti. LP

11.3.2025

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Pitanje treba postaviti urologu koji Vas je pregledao.

Ovako, bez pregleda, ne mogu Vam suvislo odgovoriti.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.