Klamidija – molim savjet

Postovani, prije 4 mjeseca zarazio sam se klamidijom i doktorica mi je prepisala doksicilin 2xdnevno /10 dana. Nakon popijenog ljeka prosli su me simptomi. Medutim ima jedno dva tjedna mi se pojavljuju opet slicni simtpomi, a to su prvotno prozirni isjedak neugodnog mirisa i ponekad pecenje tokom mokrenja. Odem ponovno napraviti test std 4 i uz to napravim urinokulturu. Nalaz je negativan na sve 4 bolesti i uz to urin je sterilan. Jedino sam bio sa istom partericom u meduvremenu. Zanima me sto mi preporucate koje nalaze jos da napravim prije nego odem kod doktorice. Lp

9.7.2024

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Obzirom na postojeće smetnje i iscjedak savjetujem da se obratite, s postojećim nalazima, dermatovenerologu.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.