Urologija

Poštovani,

Imam 23 godine i imam urođenu hipospadiju. Kada sam bio dijete bio sam kod doktora koji je rekao mojim roditeljima, da ukoliko nema problema s navlačenjem kožice, mokrenjem i erekcijom ništa ne poduzimam jer ljudi žive s time. Međutim, sada me interesira ovo, veličina penisa mi je negdje oko 3.5-4 cm u opuštenom stanju, a u erekciji je sasvim normalan i prosječne veličine od 14.5-15 cm. Do sada nisam imao problema sa spolnim odnosom, skoro mi desilo kad prevučem kožicu preko penisa steže me i imam osjećaj da mi penis gubi erekciju.. Interesira me je li kasno za liječenje i što bi se trebalo poduzeti po pitanju ovog problema.

Lijep pozdrav

6.4.2020

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

Poštovani,

Hipospadija s navedenim osjećajem da vam penis gubi erekciju nema veze. Hipospadija postoji od rođenja, a erekcije su se javile tek kasnije i do sada bile normalne. Dakle, hipospadija ne može biti uzrok tome osjećaju.

Pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.