Smijem li piti čaj od gospine trave?

Pozdrav pijem doretu 325 3x na dan diazepama xanaxa po potrebi viaru .anelgetik pijem zbog neuralgije posteherpeticke i prolapsa diska.ad sam morala prestat pit vec 1tj ipol zbog serotonininskog sindroma .predlazena mi je neptika bojim se pit iako ne spavam dobro i raspolozenne nije najbolje a i sva sam isamucuna od dorete.da li bi mogla piti caj od gospine trave ili http ?ili rade neptiku a amb za bol mi je prepisala prebagalin zbog puno lijekova i anksiosnih napadaja koje imam i uz doretu

19.4.2023

Odgovara

izv. prof. prim. dr. sc. Tihana Jendričko dr. med., specijalist psihijatrije

Poštovana,

kako uvijek naglašavam ovim putem nije moguće davati savjete o farmakoterapiji. Vi ste napravili pregled pa bi bilo dobro da imate povjerenje u upute. Isto tako, mi možemo samo preporučivati medicinske preparate, a ne alternativne lijekove.

Srdačan pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.