Bol u koljenima i vrtoglavica

Vec 3 dana osjećam slabost u nogama, a posebice u području koljena. Ne mogu dugo da stojim i hodam, imam osjećaj kao da mi se vrti. Takođe, stalno žednim. Ne znam što bi moglo biti, nikad prije nisam imala ovakvih problema?

24.5.2019

Odgovara

Irena Matić-Trputec dr.med.

Otiđite svom liječniku i napravite laboratorijsku pretragu krvne slike. Žeđ i umor mogu biti simptomi poremećene regulacije šećera u krvi. Vaš će vas liječnik pregledati i procijeniti potrebu daljnje dijagnostičke obrade. Svako dobro!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.