Imam problem s osipom na koži, što mi je činiti?

Poštovanje,

prošli tjedan sam bila kod ginekologa koji je dijagnosticirao osip te mi prepisao Triderm. Nije definirao od čega je, niti na kojem području je točno, pa sam mazala genitalije i oko anusa. Osip se povukao te se nakon prestanka mazanja ponovo pojavio. Imam hemoroide, ne znam da li od njih se može javljati. Nalaz papa testa je stigao i sve je u redu.

Molim vas za pomoć.

Hvala

19.5.2021

Odgovara

mr. Klaudija Šebetić dr. med., spec. dermatovenerologije

Poštovana,

navedena krema je jako dobra za liječenje upalnih stanja na koži. Mažite ju deset dana, a kasnije možete nastaviti s kremama koje sadrže bakar i cink( Cicalfate). Ako na navedeno ne bi prolazilo obratite se dermatologu radi pregleda.

Svako dobro.

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.