Malo tvrđi testis

Imao sam osjećaj kao da mi je desni testis malo tvrđi od lijevog možda zato što sa desne strane imam varikokelu pa sam otišao na ultrazvuk testisa i urolog mi je rekao da se na ultrazvuku ništa loše ne vidi i da je sve u redu pa me zanima jel moram još neke pretrage napraviti?

11.4.2019

Odgovara

prim. dr. sc. Ante Reljić dr. med., spec. urologije, subspec. urolitijaze i urološke onkologije

A da se malo skoncentrirate kad pišete? Morate se odlučiti za dva parametra istodobno (!) stranu testisa i stranu varikokele. 

Kod desnostrane varikokele potreban je CT abdomena i zjelice, ali čini mi se da sam vam to već napisao!?

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.