psihijatrija

postovana dr jendricko, imam dijagnoze f60.1, f60.6, anksiohnost i tesku depresiju. psihoterapija mi nije pomogla, dapace. pijem seroxat 20 mg osam mjeseci i xanax 0.5 pp. ne osjecam se dobro. recite mi jeli pomenuta farmakotetapija adekvatna?

7.3.2018

Odgovara

izv. prof. prim. dr. sc. Tihana Jendričko dr. med., specijalist psihijatrije

Poštovana, 

svakako pokušajte s navedenom terapijom još neko vrijeme, pa ćete vidjeti rezultate. Rezultati ne dolaze brzo niti lako, ponekad su djelomični, a najbolja je kombinacija psihoterapije i farmakoterapije. 

Srdaćan pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.