Spavanje nesanica

Poštovani,
mladić sam 31 godina i imam problema sa nesanicom ..naime ovaj tjedan sam primjetio stalno buđenje po noći sto nije bio nikada slučaj prije …ako je prije došlo do nesanice to je bilo možda 1 noć druge je bilo sve ok …naime radi se o tome da me mogu utonuti u dubak san te se svakih pola sata budim a spavanje se svodi kao na neki polu sam ili drijemanje …do sada sam uvjek spavao cvrstio kao da sam umro …ovo traje vec nekih tjedan dana i preko vikenda takodjer te opcenito i nemam neku potrebu da mi se spava vise se osjecam pijan u glavi i ne mogu normalno funkionirari neki nagon na spavanje i nemam …imace nisam u nikakvoj depresiji ili neato slicno koliko znam ….o cemu bi se mogli raditi valjda nemam takozvanu smrtonosnu bolest jer u obitelji nitko nije imao. lp

2.12.2020

Odgovara

izv. prof. prim. dr. sc. Tihana Jendričko dr. med., specijalist psihijatrije

Poštovani,
nemojte se mučiti razmišljanjem o najgorim ishodima. Predložila bih da se javite na pregled u Centar za poremećaje spavanja u Klinici za psihijatriju Vrapče.
Srdačan pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.