Strah☹️

Poštovani, imam 39g. Imala sam jedno loše iskustvo s primjenom jednog lijeka, poslije toga ja se bojim konzumirati bilo koji lijek da mi se ne bi ponovila ista situacija, iako sam već pila taj lijek. Također, strah je prisutan i kod novih lijekova koje nisam prije pila. Svjesna sam da mi neće biti ništa ali taj strah je uvijek prisutan, molim savjet, hvala, L.P

5.12.2019

Odgovara

izv. prof. prim. dr. sc. Tihana Jendričko dr. med., specijalist psihijatrije

Poštovana, 

Jedini način za nošenje sa strahovima jest suočiti se s njima. Možete uz konzultaciju sa svojim psihijatrom i pripremom kako uzimati lijek i što očekivati od njega, pripremiti se za postupno uvođenje izabranog lijeka.

Srdačan pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.