Mrlja na ruci

Postovani, imam 20 godina i na lijevoj ruci povise dlana imam nekakvu mrlju one boje kao kod oziljka nakon neke ozljede promjera mozda do 2 cm ali niti malo povise razine koze, koja je nastala nedavno,bio sam u doktorice opce prakse i rekla je da nije nista ozbiljno ali da ćemo pratit oće rast , sta vi mislote?

11.5.2018

Odgovara

mr. Klaudija Šebetić dr. med., spec. dermatovenerologije

Poštovani,

teško mi je bez pregleda  reći o čemu se radi.Slažem se s mišljenjem Vaše doktorice da promjenu treba pratiti- da li  raste ili se mijenja

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.