Kvrga na glavi

Poštovani, imam 25 godina i prije par dana sam na glavi sa desne strane napipala kvrgu koja je tvrda i nepomična, ne boli na dodir, može li biti nešto opasno? Jako sam zabrinuta i stalno o tome razmisljam. lp

13.10.2020

Odgovara

mr. Klaudija Šebetić dr. med., spec. dermatovenerologije

Poštovana,
bez pregleda je teško zaključiti o čemu se radi, pa bih Vam svakako savjetovala da se obratite liječniku radi pregleda.
Srdačan pozdrav!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.