Herpes

Poštovani,
Imam herpes na usnici i dobila sam HERPLEXIM tablete 7-10 dana 3x dnevno. Prilično me boli na usnici, stavila sam propolis, a imam osjećaj da je sve veći. Pukla mi je krasta i sad me još više boli. Kako da smanjim barem osjećaj boli? I da, na jeziku su mi se pojavili bijeli plikići pa je i on bolan

11.4.2019

Odgovara

mr. Klaudija Šebetić dr. med., spec. dermatovenerologije

Poštovana,

tablete koje  pijete  sigurno će Vam pomoći, a kod krastica na usnici peporučila bih Vam da aplicirate na usnice posebne flastere koju su namijenjeni baš kod herpetičnih promjena na usnicama.

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.