Hemoroidi

Postovani,
Imala sam hemoroide IV stepen i operisana sam hirurskim putem .Od operacije je proslo tacno 5nedelja,svega sam se pridrzavala i sada vec desetak dana imam jak svrab oko cmara na tim sitnim kvrzicama sa vanjske strane posle ispadanja konaca.
Juce sam isla kod svog hirurga kaze da je rana u redu i uputio me je ako se ne smiri kod dermatologa.
Zanima me da li je normalno da osjecam jak svrab tokom cijelog dana i tokom noci posle operacije i skako bih mogla tretirati tu regiju???
Dugo sam koristila faktu mast ,te sam juce sa njom prestala.Molim za pomoc.

29.1.2019

Odgovara

mr. Klaudija Šebetić dr. med., spec. dermatovenerologije

Postovana,

Preporucila bih samo neutralnu kremu pr.Bepanthen ili Cicalfate mazite uporno desetak dana -no ako ne bi prolazilo-svakako odite dermatologu

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.