Rana poslije operacije

Postovani,prije 15 tak dana sam odstranila visak koze nastao od hemoroida koji sam dobila na porodu,prije 3 dana sam izvadila konce i na tom mjestu izvan analnog otvora je sad izbocina nalik izraslini,dali ce to nakon izvjesnog perioda se smanjit je li jos rano da se javim nekom drugom hirurgu posto nisam vise u gradu u kom sam radila operaciju.Lp i hvala unaprijed na odgovoru

29.8.2018

Odgovara

Irena Matić-Trputec dr.med.

Čim budete u mogućnosti javite se u kiruršku ambulantu, po mogućnosti specijalistu proktologu na pregled. Svako dobro!

Vaše pitanje je odgovoreno.

Imate pitanje vezano za zdravlje?

Konzultirajte se s našim stručnim timom.